یک تجربه متفاوت؛ شب بیدار،روز خواب

وقتی از کرونا حرف می زنم از چه حرف می زنم

از بیماری که امان می برد و طاقت طاق می کند و نیستی را در اوج هستی در جلوی چشمانت می آورد. دچار شدن به آن این روزهاین را کاملا متفاوت کرده  و شبها و روزهایش را به هم دوخته.

گاهی که دچار چنین بحران هایی می شوم تلاش میکنم به به تمایزهایی که در زندگی ام ایجاد کرده بیشتر توجه کنم. تفاوت ها و توفیرها که بسیار بود از میانشان شب بیداری بدون چشم بر هم گزاردنی تا خودِ صبح،

تماشای هر لحظه روشن تر شدن هوا، صدای متفاوت پرندگان در هر ساعتی؛ که هرچه نزدیک تر می شد این صدا هم حجم بیشتر و شکلی دیگر پیدا میکرد.

از خودم بارها در آن هیاهوی بیماری و پرستاری از مریض و بیدارماندن خود خواسته پرسیدم؛ فکر می کنی چند بار دیگر چنین فرصت نابی خواهی داشت برای حضور بی وقفه شبانگاه تا صبحگاه ؟

چه موقعیت کم یابی! چه اتفاق کم تکراری که شاید گاهی به گاهی تو را از روتین زندگی جدا می‌کند.این نگاه مرا از استرس بیماری به هیجان دیدن لحظه به لحظه روشن شدن هوا پرت می کند و از ترس بیماری می کاهد.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/h55859/domains/azadehkiani.com/public_html/blog/wp-content/themes/asanpardaz/single.php on line 48