حال خوب
بهمن ۱۷, ۱۳۹۵

حال خوب

حال خوبی دارید؟

حال خوبی داریم؟؟

چقدر به داشتن حال خوب در زندگی مان اهمیت می دهیم؟؟

خیلی اوقات دچار روزمرگی عجیبی میشویم که این روزمرگی مارا دچاربی شوقی و بی حالی میکند و شور و انگیزه زندگی کردن را ازما میگیرد و با خود ارتباط خوبی نخواهیم داشت.

چطور از این وضعیت رهایی یابیم؟؟

اینکه خودرا بشناسیم به شرایط خود آگاه باشیم از مهمترین راه حل های رهایی از بدحالی ست

خودشناسی یکی از بهترین راههای  داشتن حال خوب است اینکه بدانیم درچه صورتی سطح انرژی مان بالا می رود و با چه چیز هایی حالمان خوب می شود و یا چه چیزهایی حالمان رابد می کند.

روابط فامیلی ،رفت و آمدبادوستان، تفریح و مسافرت ،خرید،خواندن کتاب و ….و صدها کار مختلف هست که حال خوب رابه ما می دهد.روابطمان در حالات ما بسیار موثر است.

اگر انسان برون گرایی هستید که با رفت و آمد و در جمع بودن حالتان خوب میشود سعی کنید درجمع باشید و رفت و امدهایتان را زیاد کنید تا انرژی داشته باشید.وبا استمرار این عادت های مثبت ،داشتن حال خوب را تداوم ببخشید

اگر انسان درون گرایی هستید که تنهایی را به بودن درجمع ترجیح می دهید، پس حتما ساعاتی را در تنهایی خود باشید و ازاین تنهایی لذت ببرید ،کتاب بخوانید،فکر کنید  و بنویسید و یا هرکاری که فکر می کنید سطح انرژی تان رابالا می برد را انجام دهید.

یکی دیگر از راههای بالا بردن سطح انرژی این است که به برنامه ها و اهداف خو د جامه عمل بپوشانید.تلاشتان را بکنید که هدفمند زندگی کنید و برای هرروزتان برنامه داشته باشید و هرگاه  طبق این برنامه ریزی پیش رفتید و یا حداقل به تعدادی از این برنامه ها رسیدید،آن گاه حالتان خیلی خوب می شود و حس خوبی خواهید داشت.

پس:

به حال خود توجه کنید و اگر خوب نبودید دلیلش را از خود بپرسید

خوشحال و شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.